Kariéra

Kariéra u nás

Pokud máte zájem pracovat v naší společnosti, zašlete nám strukturovaný životopis, motivační list a kontaktní údaje.

My Vás zařadíme do databáze uchazečů o práci. Po dobu dvanácti měsíců budeme Vaši nabídku porovnávat s naší poptávkou a v případě shody Vás kontaktujeme.

Osobní údaje budou použity pro účely výběrového řízení a vedení databáze uchazečů po dobu 12 měsíců. Poté budou smazány a skartovány.

Aktuální volné pozice:

V současné době hledáme nové spolupracovníky na pozici:

  • mistr HSV,
  • zedník,
  • zámečník.

V případě zájmu o pozici zedník a zámečník kontaktujte pana Radima Lišku tel.382 208 202.

V případě zájmu o pracovní pozici mistr HSV, zašlete, svůj životopis v českém jazyce na koci@koci.eu.

Pracovní náplň - stavební mistr HSV

NÁPLNÍ VAŠÍ PRÁCE BUDE:

aktivní vedení pracovního týmu,

koordinace a kontrola kvality práce subdodavatelů na stavbě,

materiálové a technické zásobování stavby,

odpovědnost za dodržování BOZP na stavbě,

příprava mzdových podkladů.

POŽADAVKY:

SŠ vzdělání stavebního zaměření,

odborná praxe ve stavebnictví min. 3 roky,

časová flexibilita, vysoké pracovní nasazení, spolehlivost,

zkušenost z obdobné pozice,

schopnost vedení kolektivu zaměstnanců,

velmi dobré komunikační schopnosti,

operativní jednání,

ŘP sk. B.

BENEFITY

uplatnění ve stabilní společnosti se zaměřením na pozemní stavby,

odměňování závislé na osobních výkonech a výsledcích celé společnosti,

mobilní telefon,

po zkušební době služební automobil,

příležitosti k dalšímu osobnímu odbornému růstu.

DALŠÍ INFORMACE

nástup ihned nebo dle dohody,

práce na plný úvazek,

pracovní poměr na dobu určitou,

smluvní vztah – pracovní smlouva.

Kontakt pro zasílání životopisů:

KOČÍ a.s.
K Lipám 132
397 01 Písek
E-mail koci@koci.eu