facebook

Aktuality

Aktuality / 2017 / Detail aktuality

Připravujeme další KOČÍ ALGORIT STREETBALL CUP

10. 05. 2017

Po třech úspěšných ročnících streetballového turnaje KOČÍ ALGORIT STREETBALL CUP jsme se rozhodli uspořádat další. Přípravě věnujeme hodně času. Chceme, aby účastníci i diváci na akci jen tak nezapomněli.
PÍSEK – Dějištěm čtvrtého ročníku KOČÍ ALGORIT STREETBALL CUP bude opět Velké náměstí v Písku, kde budou postavené tři profesionální kurty na streetball. Turnaj se odehraje v sobotu 2. září od 10:30 hodin a zahrají si v něm kategorie dospělých a dětí do 11 let. Dětská část turnaje není početně omezená, dospělí mohou přihlásit maximálně 16 týmů.
Termín pořádání na začátku září se velmi osvědčil, protože ve stejnou dobu v Palackého sadech v Písku probíhají již tradiční pivní slavnosti, a tak je mnoho možností oslavovat předvedené výkony hráčů a chladit hlasivky fanoušků.
Tříčlenné týmy s maximálně jedním náhradníkem v kategorii dospělých nebo mládeže do 11 let se mohou do turnaje přihlašovat už nyní. Informace najdete na webu www.koci.eu, kde je také přihlašovací formulář do turnaje, nebo u Milana Matějky na telefonu 731 439 613 či na e-mailu streetball@koci.eu. Do přihlášky uvádějte název týmu, jména hráčů, kategorii a kontakt na kapitána. 
Startovné činí 100 Kč pro tým dospělých, v kategorii mládeže do 11 let je to 10 Kč na osobu. Výtěžek z turnaje podpoří basketbalovou mládež v Písku.
Pořadatelé: Sršni - basketbalový klub Písek, KOČÍ a.s. a ALGORIT CZECH, s. r. o.
Partneři turnaje: Club Bar New York a Tiskárna Miraprint.